Aktualności

Verbi Valor | Warsztaty: Bliskość i współpraca, czyli jak budować silne fundamenty w związku?
Zapraszamy na cykl dwóch bezpłatnych warsztatów online, które pomogą Wam odkryć tajniki budowania bliskości w związku, rozumienia potrzeb partnera oraz wspólnego dążenia do wyznaczonych celów.
Spotkanie w ramach Tarnowskiego Klubu Dyskusyjnego o roli świeckich w Kościele
Jaka jest rola świeckich w Kościele i czy ich głos jest ważny. Taki właśnie temat przygotował TKD w ramach którego w Fundacji Alegoria odbędzie się spotkania z prof. Aleksandrem Bańką. Spotkanie odbędzie się w 31.05.2023 o godz. 18:30.
Konferencja online: Jak uniknąć oddalenia w związku?
Jak sobie radzić, kiedy trudno Wam wrócić do bliskości? Dlaczego niektóre popularne rady nie pomagają budować bliskiej więzi? Joanna Walczak na najbliższej konferencji opowie o tym jak unikać oddalenia w związku i budować bliskość na nowo.
Verbi Valor | Warsztaty: Jak zamienić kłótnię w konstruktywny dialog?
Zapraszamy na cykl dwóch bezpłatnych warsztatów online poświęconych temu, jak radzić sobie z trudnymi, bolesnymi komunikatami i zamieniać je w dialog, który służy porozumieniu się.
Znajdź chwilę na rozmowę ze sobą! Praktyka empatii wobec siebie | Warsztaty online
W sytuacji zabiegania, nieporozumień i sytuacji konfliktowych łatwo nam przychodzi formułowanie krytycznych komunikatów w stosunku do siebie lub do innych. A może warto skorzystać z innej drogi? Zapraszam Cię na cykl 2 warsztatów, w trakcie których zatrzymamy się i przyjrzymy się sobie. Zwrócimy uwagę na rolę jaką pełnią emocje, zwłaszcza te, z którymi nam trudno. Będziemy pracować nad umiejętnością rozpoznawania potrzeb, które motywują nasze działania. Doświadczymy jak empatia wpływa na nas i jakie jest w stanie uwolnić w nas zasoby. I zobaczymy czy z miejsca kontaktu z tym co dla nas ważne, za czym tęsknimy w danym momencie możemy wybrać inną reakcję, służącą bardziej zarówno nam, jak i naszym bliskim czy współpracownikom.