Aktualności

W czerwcu bezpłatna konferencja online: Wspólne wakacje. Jak wartościowo wykorzystać ten czas, by zadbać o relacje w zgodzie ze sobą i z bliskimi?
Zapraszamy na bezpłatna konferencję online, poświęconą temu, jak w sposób wartościowy i relacyjny spędzić czas wakacji i urlopu. konferencja odbędzie się 13 czerwca w godz. 18:00 - 20:00. Ta konferencja jest dla Ciebie, jeśli: jesteś przed wakacjami z bliskimi i nie masz pomysłu, jak to ogarnąć i nie zwariować, zastanawiasz się, czy wspólne wakacje mają sens, obawiasz się/ boisz się, czy na nich odpoczniesz, nie rozumiesz, skąd tyle konfliktów i nieporozumień w trakcie wakacji, choć tak bardzo się starasz, chcesz spędzić wartościowy czas i wypocząć oraz wrócić z wakacji z większą energią.
Nowy cykl audycji busolowych w radiu Profeto - chrystianofobia.
Zapraszamy Państwa do wysłuchania kolejnych siedmiu audycji, które emitowane są w Radiu Profeto oraz na naszej stronie w zakładce: audio. Tym razem redaktor prowadząca Ewelina Zamojska zaprasza do tematu związanego z chrystianofobią. Zapraszamy do wysłuchania!
Cykl dwóch warsztatów: "Mamo wyluzuj. Spokojniejsze macierzyństwo w ujęciu samoregulacji."
Podczas warsztatu przyglądniemy się różnym strategiom na udzielanie sobie „pierwszej pomocy” emocjonalnej w trudnych momentach macierzyńskiej codzienności, rozszyfrujemy skrót self-reg i z uważnością poszukamy dla siebie metod, które mogą dać nam siłę, wsparcie, wytchnienie w najbardziej wymagających emocjonalnie sytuacjach. 
W kwietniu warsztaty dla osób, które chcą poprawić komunikację w swoim związku | prow: Ela Cwynar-Budzińska
Zapraszamy osoby, które chcą poprawić swoją komunikację w relacjach, na cykl 2 warsztatów w ramach Inspiratorium Verbi Valor. Te warsztaty są dla Ciebie jeśli: chcesz uświadomić sobie, jak sytuacje trudne kształtują Twój związek, chcesz skuteczniej rozwiązywać sporne sytuacje bez generowania napięcia oraz kłótni w związku, uświadomić sobie, dlaczego krytykujemy innych, chcesz uświadomić sobie, jak działa krytyka, chcesz nauczyć się skutecznie mówić o swoich potrzebach.
Konferencja: Trudno z Tobą wytrzymać...Jak uniknąć pułapek i zbudować udany związek?
Ta konferencja jest dla Ciebie, jeśli: chcesz zadbać o swój związek, zastanawiasz się, jak łatwiej przejść przez kryzysowe momenty w związku, dowiesz się, dlaczego trudno jest utrzymać stały związek, boisz się być blisko z drugą osobą, na której Ci zależy, nie rozumiesz dlaczego się wycofujesz z relacji, kończysz je. Zapisz się, bo tematyka ważna a prowadzący bardzo ciekawi.