Aktualności

Konferencja online: Instynktowne rodzicielstwo
Fundacja Alegoria organizuje konferencję w formie online. Tematyka związana jest z szeroko pojętym rodzicielstwem. Prelegenci: dr n. med. Barbara Baranowska oraz psycholog Julita Molenda wprowadzą wszystkich zainteresowanych w świat rodzica a także pokażą jak inne zewnętrzne uwarunkowania mogą wpłynąć na to, jakim jestem rodzicem. Szczegółowa tematyka wystąpień oraz link do zapisu poniżej:
Macierzyństwo bez lukru-cykl 2 stacjonarnych warsztatów, wspierających w wyzwaniach macierzyństwa
Warsztaty poprowadzi Iwona Wróbel-Przebięda psycholog, pedagog, terapeutka środowiskowa. Jest absolwentką pedagogiki Uniwersytetu Pedagogicznego oraz psychologii klinicznej na Wyższej Szkole Biznesu - National Louis University, obecnie w trakcie całościowego kursu z terapii środowiskowej dzieci i młodzieży w Szpitalu Uniwersyteckim w Krakowie. Od 11 lat pracuje z rodzinami edukując, wzmacniając kompetencje rodzicielskie i wspierając w sytuacjach kryzysowych. Towarzyszy rodzicom i nauczycielom w pogłębianiu wiedzy o rozwoju ich podopiecznych oraz poszukiwaniu sposobów skutecznej komunikacji opartej o wzajemny szacunek. Pracuje również świadcząc pomoc psychologiczną w okresie okołoporodowym. Jako terapeuta środowiskowy udziela pomocy psychologicznej dzieciom i młodzieży. Założycielka Stowarzyszenia „Mamy Tarnów", autorka projektów psychoedukacyjnych. Zapisy na warsztaty tutaj: https://tiny.pl/97d6q
Macierzyństwo bez lukru: Warsztat o wyzwaniach w relacjach czyli sposób na fajne rodzicielstwo
To pierwszy z dwóch zaplanowanych warsztatów z Iwoną Wróbel - Przebiędą. To warsztat, który ma za zadanie wesprzeć w wyzwaniach macierzyństwa. Każda z kobiet - mam ma historię, bardzo często przeplataną dziesiątkami trudnych sytuacji w relacjach z dziećmi a także z innymi członkami rodziny. Czy macierzyństwo może być fajne? Po co nam granice? Sprawdzimy, co daje nam siłę, wsparcie, a co odbiera nam chęci do czerpania garściami z macierzyńskiej przygody.
Macierzyństwo bez lukru: Wychowanie przez pryzmat relacji
Warsztaty o tym jak wychowywać i budować relacje, być mamą obecną dla siebie i dzieci. Rodzina to bezpieczna przystań, z której dziecko może swobodnie odpływać i wracać, kiedy jest taka potrzeba. Co robić aby w swojej wersji macierzyństwa postępować w zgodzie ze sobą? Wsparcie, zrozumienie, wzmocnienie to filary tego warsztatu. Warsztaty poprowadzi Iwona Wróbel - Przebięda.
W najbliższy wtorek Alegendarz, czyli live w fundacji Alegoria
We wtorek o 19:00 na Fb fundacji odbędzie się spotkanie w którym opowiemy o naszych planach na najbliższe miesiące. Serdecznie zapraszamy!