Verbi Valor

Jak rozwiązywać konflikty w rodzinie, szkole i społeczności? 12.12.2023
Było to spotkanie organizowane dla nauczycieli Szkoły Podstawowej w Zielonej Górze. Tematyką obejmowało fundamenty komunikacji z dzieckiem i środowiskiem edukacyjno-rozwojowym. Czy zarządzania procesem komunikacji można się nauczyć? Jak dbać o relacje z dzieckiem dobie technologii cyfrowych?
Verbi Valor Inspiratorium: 09.12.2023 "Uzyskaj dostęp do ciała"
Warsztaty zostały przeprowadzone w siedzibie Fundacji Alegoria przez panią Gabrielę Chłopek. Był to wyjątkowy czas, który jak podkreślają uczestniczki bardzo był ciekawy.
Verbi Valor Inspiratorium: TalenTY w małżeństwie - źródło harmonii i szczęścia czy kontrastów i konfliktów 08.12.2023
Warsztaty dla małżeństw poprowadziło małżeństwo Agnieszka i Bartłomiej Juszczyk. Agnieszka i Bartłomiej Juszczykowie. Podzielili się swoim doświadczeniem odkrywania ich w swoim małżeństwie. Agnieszka jest certyfikowanym trenerem Formuły Geniuszu (talenty Gallupa i talenty duchowe) w ośrodku TLnC Global!
Jak rozwiązywać konflikty w rodzinie, szkole i społeczności - granice interpersonalne 07.12.2023
Zakres tematyczny tego warsztatu obejmował treści: Czym są bezpieczne granice interpersonalne? Jak uczyć uczniów stawiania i akceptowania granic w relacjach? Jak przekonać rodziców do budowania spójnego ze szkołą systemu wychowawczego?
Nauczyciel w dobrostanie czy w (wystarczająco) dobrym stanie? 27.11.2023
Warsztat dla nauczycieli, Zespół Szkół z Oddziałami Integracyjnymi w Pustkowie - Osiedlu stawiający pytania o rolę pracy nauczyciela a także o jego dobrostan psychicznym.