Powrót do strony Konferencje 2022
16 kwietnia 2022


Konferencja: Trudno z Tobą wytrzymać...Jak uniknąć pułapek i zbudować udany związek?

Trudno z Tobą wytrzymać...Jak uniknąć pułapek i zbudować udany związek? To konferencja, która wzbudziła wielkie zainteresowanie wśród osób, które dbają lub chciałyby bardziej dbać o swoje relacje z bliskimi. Swoje wystąpienia na konferencji miały: Marita Woźny „Lęk przed bliskością”  oraz  Elżbieta Cwynar Budzińska, która przedstawiła wykład: "Naukowa recepta na udany związek - co różni szczęśliwe związki od tych, które się rozstają?"

Ela Cwynar-Budzińska 

Trener, akredytowany coach ICF, psychoterapeuta. Od 11 lat podnosi efektywności pracy zespołów poprzez poprawę komunikacji, rozwiązywanie konfliktów i przygotowanie liderów. Pomaga parom i osobom indywidualnym rozwinąć skrzydła pracując jako coach i psychoterapeuta. Uczy jak się dogadać w domu i w pracy. Klienci cenią w niej autentyczność, podejście partnerskie oraz umiejętność wyjaśniania skomplikowanych zagadnień w prosty sposób. Dzieli się swoją wiedzą na blogu www.jaksiedogadac.pl.

Marita Woźny

Psycholog i psychoterapeutka, której celem jest poprawa jakości życia par. Jest autorką e-booków, kursów i programów dla par, które tworzy w ramach przestrzeni internetowej Między Parami. Pomaga odnaleźć drogę do wyjścia z kryzysów, akceptować zmiany relacji, a także budować i przywracać lepsze relacje ze sobą i z drugim człowiekiem. Prowadzi podcast “Żywiołowe Związki”.

------------------------

Projekt współfinansowany z Funduszu Sprawiedliwości, którego dysponentem jest Minister Sprawiedliwości 

Konferencja: Trudno z Tobą wytrzymać..Jak uniknąć pułapek i zbudować udany związek? .04.04.2022