Powrót do strony Konferencje 2021
27 października 2021


Konferencja online: "Instynktowne rodzicielstwo" 25.10.2021

W trakcie live’a zostały przedstawione dwa tematy: ➡ “Rodzi się dziecko.... o tym jak sposób przychodzenia na świat może budować dalsze życie dziecka” ➡ “Rodzi się dziecko i rodzi się rodzic.... czy potrafimy zaufać naszemu instynktowi rodzicielskiemu i jak nauczyć się go słuchać?”.

Nasi eksperci to:

dr n. med. Barbara Baranowska - Z zawodu embriolog i położna, wieloletnia wykładowczyni akademicka.

W swojej pracy stawia na uwrażliwianie przyszłych lekarzy i położnych w zakresie pełnej szacunku opieki nad matką i dzieckiem oraz wysokiej jakości narodzin. Autorka wielu opracowań naukowych, prelegentka na konferencjach i warsztatach.

 

mgr Julita Molenda - Psycholog specjalizująca się w tematach związanych z rodzicielstwem, kobiecością, ciążą i porodem. Towarzyszyła kobietom w porodach jako doula, a także prowadziła warsztaty dla kobiet, młodzieży oraz zajęcia w szkole rodzenia.

Zaangażowana społecznie na rzecz poprawy jakości narodzin oraz sytuacji kobiet i rodzin w kryzysie.Ukończyła Wydział Psychologii na UW ze specjalizacją Psychologia Wychowawcza. Jest w trakcie studiów podyplomowych z Seksuologii Klinicznej.

-----

Projekt współfinansowany z Funduszu Sprawiedliwości, którego dysponentem jest Minister Sprawiedliwości

 

Konferencja online: "Instynktowne rodzicielstwo" 25.10.2021