Powrót do strony Busol@ inspiruje
20 grudnia 2022


Oksfordzki Czwartek: Przybieżeli na debatę! (edycja specjalna)

To już kolejne spotkanie z cyklu "Oksfordzkie czwartki", które mają na celu stworzenie środowiska, w którym każdy — ale to każdy będzie mógł raz w miesiącu się spotkać ze sobą nawzajem i w luźnej atmosferze po prostu podebatować, zachowując przy tym format Debat Oksfordzkich. Tym razem przedmiotem dyskusji będzie teza: Powinniśmy większą wagę przypisywać polskim tradycjom świątecznym niż nowoczesnym trendom spędzania świąt Bożego Narodzenia. Jak zapewniają młodzi ludzie związani z Tarnowską Ligą Debatancką: "Chcemy stworzyć miejsce, dzięki któremu wszyscy bez presji zwycięstwa będą mogli rozwijać swoje debatanckie umiejętności. Pragniemy także pomóc nowicjuszom w rozpoczęciu ich przygody z debatami oraz wszelkimi wystąpieniami publicznymi"

Jeśli…
💡Jesteś osobą, która jest ciekawa świata, czy też określają ją mianem „gaduły”!
💡Czujesz się jak ryba w wodzie, gdy prowadzisz konstruktywne dyskusje.
💡Chcesz poszerzać swoją wiedzę, jednocześnie świetnie się przy tym bawiąc.

LUB:

🔍Wystąpienia publiczne, formułowanie spójnych i klarownych argumentów nie są twoją mocną stroną i uważasz, że nadeszła pora, aby to zmienić.

‼️TO MIEJSCE DLA CIEBIE‼️

⏰ Przebieg wydarzenia:

Na naszym profilu (odpowiednio wcześnie, albo i nie) pojawi się teza, nad którą będziemy debatować danego dnia. Zapraszamy chętnych do zajęcia jakiejkolwiek pozycji w drużynie i wspólnego debatowania w spontaniczno-luźnej atmosferze, w której chęć przekroczenia własnych granic, nabycie nowych umiejętności znacząco przewyższa chęć zwycięstwa.

‼️ZAPRASZAMY‼️

17:30 – zapraszamy mówców i mówczynie, którzy będą chcieli wziąć czynny udział w wydarzeniu.
18:30 – zapraszamy publiczność do wysłuchania, obejrzenia debaty.

📌 Gdzie? Alegoria, przy placu Kazimierza Wielkiego 5, Tarnów
📆 Kiedy? 22.12.2022
⏰ O której? 17:30 (ZMIANA!!!)
📚 Na jaki temat? Powinniśmy większą wagę przypisywać polskim tradycjom świątecznym niż nowoczesnym trendom spędzania świąt Bożego Narodzenia