Podczas warsztatu przyglądniemy się różnym strategiom na udzielanie sobie „pierwszej pomocy” emocjonalnej w trudnych momentach macierzyńskiej codzienności, rozszyfrujemy skrót self-reg i z uważnością poszukamy dla siebie metod, które mogą dać nam siłę, wsparcie, wytchnienie w najbardziej wymagających emocjonalnie sytuacjach.
Zapraszamy na bezpłatne warsztaty stacjonarne dla mam na każdym etapie macierzyństwa, które szukają metod i strategii na radzenie sobie ze stresem, zmęczeniem oraz codziennymi wyzwaniami.
Spotkanie pierwsze 20.05.2022r, piatek godz. 18.00-20.00.
Spotkanie drugie 27.05.2022r, piątek godz. 18.00-20.00.
Te warsztaty są dla Ciebie, jeśli
- znasz uczucie całkowitego przytłoczenia obowiązkami, trudnymi sytuacjami z dziećmi, pracą i brakującej doby,
- zastanawiasz się, ile razy jeszcze dasz się złapać w pułapkę „złapania dziesięciu srok za ogon”, a późniejszą gonitwą za wypełnieniem każdego punktu planu dnia, tygodnia, miesiąca. Może obawiasz się, że tak będzie już zawsze? Może jednak wszyscy dookoła tak żyją i tylko ja nie daję rady? Może tak właśnie wygląda życie matki?,
- chcesz widzieć czym jest metoda samoregulacji i czy może pomóc Ci w spokojniejszym macierzyństwie .
Zakres tematyczny
- Rozgryzamy metodę. Czym właściwie jest samoregulacja i czy może stać się metodą na spokojniejsze macierzyństwo?
- Macierzyński samo-DZIELNIK -czyli jak udzielić sobie samej wsparcia w trudnej sytuacji. Podczas warsztatu sworzymy listę metod,
- Podczas warsztatu przyglądniemy się różnym strategiom na udzielanie sobie „pierwszej pomocy” emocjonalnej w trudnych momentach macierzyńskiej codzienności, rozszyfrujemy skrót self-reg i z uważnością poszukamy dla siebie metod, które mogą dać nam siłę, wsparcie, wytchnienie w najbardziej wymagających emocjonalnie sytuacjach.
Link do zapisów na warsztaty: https://tiny.pl/98qrd
Warsztaty poprowadzi:
Iwona Wróbel-Przebięda -psycholog, pedagog, terapeutka środowiskowa. Jest absolwentką pedagogiki Uniwersytetu Pedagogicznego oraz psychologii klinicznej na Wyższej Szkole Biznesu - National Louis University, obecnie w trakcie całościowego kursu z terapii środowiskowej dzieci i młodzieży w Szpitalu Uniwersyteckim w Krakowie.
Od 11 lat pracuje z rodzinami edukując, wzmacniając kompetencje rodzicielskie i wspierając w sytuacjach kryzysowych. Towarzyszy rodzicom i nauczycielom w pogłębianiu wiedzy o rozwoju ich podopiecznych oraz poszukiwaniu sposobów skutecznej komunikacji opartej o wzajemny szacunek. Pracuje również świadcząc pomoc psychologiczną w okresie okołoporodowym.
Projekt współfinansowany ze środków Funduszu Sprawiedliwości, którego dysponentem jest Minister Sprawiedliwości.