Powrót do strony Verbi Valor
4 grudnia 2021


Verbi Valor Inspiratorium: 1.12.2021 "Krytyka mnie nie dotyka…jak radzić sobie z trudnymi komunikatami i empatycznie na nie odpowiadać"

Warsztaty online poświęcone były temu, jak radzić sobie z trudnymi, bolesnymi komunikatami. Podczas warsztatów zbadaliśmy, jak sposób komunikowania się i język, jakiego używamy, wpływa na innych Zastanawialiśmy się również czy intencje, które kryją się pod naszymi komunikatami wywierają taki wpływ, jaki chcemy.

Prowadząca warsztaty:  Ewa Tyralik – Kulpa

✅ trenerka z 10-letnim doświadczeniem, przeprowadziła kilka tysięcy godzin szkoleń z obszaru empatii, komunikacji i rozwoju osobistego;

✅ rekomendowana przez Polskie Towarzystwo Psychologiczne; psychoterapeutka Gestalt (w trakcie szkolenia). Na stałe związana ze Szkołą Trenerów Komunikacji opartej na Empatii.

✅ Wykładowczyni i współautorka programu studiów podyplomowych na Uniwersytecie SWPS w Poznaniu i Warszawie "Komunikacja w organizacji oparta na empatii";

✅ wykładowczyni i współautorka programu „Komunikacja oparta na empatii w pracy nauczyciela” na UW (wydział Pedagogika).

✅ Autorka bestsellera w serii rodzicielskiej wydawnictwa Natuli "Uwaga! Złość." oraz poradnika „Ewka co Cię ugryzło, czyli jak się zrozumieć i porozumieć”.

✅ Autorka podcastów o empatii (także o empatii w szkole) w serii Empatyczna Ewka.

✅ Współorganizatorka, a także prelegentka konferencji „Empatyczna Polska”, w których uczestniczyło ponad 700 osób, w tym ponad 500 osób zajmujących się edukacją.

✅ Wieloletnia dyrektorka Ogólnopolskiego Festiwalu Rozwojowego dla Kobiet Progressteron

---

Zapisy na warsztaty ➡ https://tiny.pl/9cgkb

---

Projekt współfinansowany z Fundusz Sprawiedliwości, którego dysponentem jest Minister Sprawiedliwości.

Verbi Valor Inspiratorium: 1.12.2021 "Krytyka mnie nie dotyka…jak radzić sobie z trudnymi komunikatami i empatycznie na nie odpowiadać"