Powrót do strony Aktualności
2 listopada 2022


W listopadzie: Jak stawiać empatyczne granice? - Cykl dwóch warsztatów online z Ewą Tyralik-Kulpą

odczas warsztatów zbadamy czym są zdrowe granice, a kiedy granice „chorują” – i jakie to ma dla nas znaczenie. Poszukamy sposobów na ich empatyczne stawianie. Poćwiczymy empatyczne odmawianie i nauczymy się dawać sobie empatię, kiedy na naszą granicę reagujemy złością lub żalem. W warstwie merytorycznej warsztatu oprzemy się o Porozumienie bez Przemocy, skorzystamy także z podpowiedzi ekspertów w zakresie komunikacji (J. Steward, T. Gordon), podpowiedzi neuronauki (D. Siegel), a także narzędzi Resonant Healing Sarah Payton.

PROWADZĄCA :  Ewa Tyralik – Kulpa

✅ Trenerka komunikacji umiejętności psychospołecznych, rekomendowana przez Polskie Towarzystwo Psychologiczne, na stałe związana ze Szkołą Komunikacji Opartej na Empatii.

✅ Wykładowczyni empatycznej komunikacji opartej na NVC na Studiach Podyplomowych na SWPS (Komunikacja Oparta na Empatii w Organizacjach) oraz na UW (Przedmiot Proces Komunikacji w Szkole i Przedszkolu dla studentów pedagogiki).

✅ Napisała bestsellerowy poradnik „Uwaga! Złość” (Wydawnictwo Natuli) oraz praktyczny poradnik o dogadywaniu się: "Ewka, co cię ugryzło? Jak się zrozumieć i porozumieć" (Wydawnictwo CoJaNaTo).

✅ Jest współautorką rozwojowego programu Dojrzewalnia Liderek oraz kursu online Komunikacja Oparta na Empatii dla Nauczycieli.

✅ Współtworzy i współorganizuje cykl konferencji Empatyczna Edukacja à Empatyczna Polska w Zduńskiej Woli.

✅ Ukończyła Studium Pomocy Psychologicznej w nurcie Gestalt i jest psychoterapeutką w tym nurcie.

---

Zapisy na warsztaty ➡ https://docs.google.com/.../1FAIpQLSe.../viewform...

---

Projekt współfinansowany z Fundusz Sprawiedliwości, którego dysponentem jest Minister Sprawiedliwości.