Powrót do strony Aktualności
10 września 2022


Rusza kolejny sezon busolowych audycji: Busol@ – nasze spojrzenie w dobrą stronę!

We wrześniu rusza kolejna już edycja ciekawych rozmów redaktorki Eweliny Zamojskiej. Tym razem gościem kolejnych odcinków będzie Arkadiusz Zbozień - bardziej znany jako Arkadio. W kolejnych audycjach dowiemy się o niezwykłej pasji Arkadia do bycia "operatorem słowa" Jest to także raper, freestylowiec, mówca. Jest autorem siedmiu płyt, dwóch audiobooków i dwóch książek oraz pomysłodawcą ogólnopolskiej akcji „Rób to co kochasz”. Można go zobaczyć w programie “OCALENI” na TVP 1, gdzie swoim rapem przekazuje historie zaproszonych gości. Studiował dziennikarstwo oraz etykę i coaching na kierunku filozoficznym. Jego pasją jest żywe słowo i praca z nim na wielu płaszczyznach. W ciągu ostatnich 6 lat występował dla ponad 100 000 osób na ponad 600 wydarzeniach w kraju i poza jego granicami.

Jego przekaz jest niezmienny i uniwersalny. Zacznij żyć pasją i talentami – Rób to co kochasz!Szczęśliwy mąż i tata. Na drodze swojej kariery współpracował z wieloma cenionymi artystami. Byli to m. in. Stanisław Sojka, CeZik, Kamil Bednarek, Darek Malejonek, Wigor (MOR W.A.), Grzegorz Turnau, Natalia Niemen, Łukasz Golec, Litza, Maleo i inni. 

Serdecznie zapraszamy do wysłuchania kolejnych audycji w których Arkadio opowie o tym w jaki spoób mówić do młodzieży, jak pzrekazać im pasję do...życia!  Wszystkie odcinki będą dostępne na naszej stronie w zakładce Audio. Zapraszamy

/bio rtck.pl, foto: fb/Arkadio/